Ako si vyrobiť super ťahák

Podľa môjho názoru väčšina vecí, ktoré nás učia v škole a sme schopní ich dať na ťahák patria do skupiny vedomostí, ktoré sú aspoň pre mňa, absolútne nepodstatné na zapamätanie. V dnešnom svete, kde je na každom kroku internet je podľa mňa omnoho dôležitejšie vedieť zapnúť prehliadač a otvoriť Google, ako vedieť rok príchodu Cyrila a Metoda na naše územie. Preto som pre vás pripravil perfektný návod ako si vyrobiť a používať fixový ťahák:)
1.Ako prvé budete samozrejme potrebovať počítač, tlačiareň a trocha času na nákup bielych fixiek v papierníctve. Parametre: biele a hrubé(obvodom, hrúbka konca fixy s ktorým sa píše nie je podstatná, lepšie skôr tenký). Pokiaľ študujete na VŠ, bude to chcieť aspoň 4-5 kusov, na strednej si bohate vystačíte s 1-2.. (Na ZŠ sa ešte radšej učte:D)
2.V druhom kroku si budete musieť urobiť z učiva výpisky na daný ťahák niekde do dokumentu na PC. Po dokončení sú dôležité 2 veci: nastavič veľkosť písma na 3-4px (budete musieť zadať ručne, v ponuke veľkostí sa to najskôr nezobrazí), a usporiadať text do maximálne 10 riadkov a na dĺžku tak do 2/3 fixy. Pokiaľ text zaberá viac riadkov, rozdeľte ho na max 10 riadkové celky a oddeľte prázdnym riadkom.
3.Ťahák si vytlačte a vystrihnite jednotlivé celky. Následne ich nalepte na fixy lepiacou páskou čo najbližšie k spodku fixy a samozrejme tak, aby text nebol obrátene.
4.Tadá! Ťahák je hotový. Ak ste sa držali mojich pokynov, fixa by sa mala dať v ruke držať tak, že žiaden ťahák nie je vidieť. Vhodné je tiež sadať nie príliš vzadu ani vpredu a ideálne tak, aby ste po ľavici mali stenu :) Malá ukážka: